Творимо нашу історію разом!

Готель «Братислава» - сучасний готель з багатою історією!

Своєю популярністю «Братислава» зобов’язана 35-річній історії, протягом якої ми з усією турботою оберігаємо найкращі традиції гостинності та удосконалюємо наш сервіс згідно останніх тенденцій.

Нарешті настала довгоочікувана весна, пора сонця, гарного настрою, нових ідей та натхнення! Саме тому, ми хочемо, щоб Ви приєдналися до створення нашої з Вами спільної історії та пропонуємо Вашій увазі проект «Ваша історія про готель « Братислава »!

Ми пропонуємо Вам розповісти свою історію знайомства з готелем «Братислава»! Розкажіть про Ваше перше знайомство з готелем, про цікаві події та яскраві спогади, які пов'язують Вас з нами!

Конкурс триватиме з 1.03.2017 року до 31.05.2017 року. Кожен учасник отримає додаткову знижку на усі послуги готельно-ресторанного комплексу «Братислава» в розмірі 10%!

Адміністрацією готелю буде обрано три найкращі історії, автори яких отримають подарункові набори від готельного-ресторанного комплексу «Братислава»!

Творимо нашу історію разом!

Умови конкурсу:

1. Написати свою історію, пов'язану з готелем «Братислава»

2. Обов'язково прикріпити фотографію, пов'язану з цією історією (Якщо у Вас не залишилося фотографії, Ви можете зробити її в будь-який час на території нашого готелю)

3. Розмістити історію на офіційній сторінці готелю Братислава в Фейсбук - Facebook

4. Поставити хештег #myBratislavaHotel

My Bratislava Hotel

© Готель Братислава вул. А. Малишка 1, Київ, 02192, Україна | Тел.: +38 (044) 537 39 79, +38 (044) 537 39 81 | Email: bratislava@bratislava.com.ua