У готелі "Братислава" пройшов III Міжнародний форум пивоварів і рестораторів

Отступ первой строки

У готельному комплексі «Братислава» 6 квітня 2017 року зустрілися успішні пивовари, ресторатори та представники відомих компаній, що виробляють інноваційне обладнання та інгредієнти для пивоваріння. Головна тема Третього Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів - «Пивоваріння як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні ».

Відкриваючи роботу Форуму, головний організатор Катерина Конєва зазначила, що учасників стає все більше. У конференц-залі «Конгрес» під кінець навіть не всім вистачило стільців, а виставка помітно розширилася в порівнянні з торішнім форумом.

Організатори Форуму - міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» та спеціалізований журнал «Пиво. Технології та Інновації »зібрали понад 200 учасників з різних куточків України, а також Бельгії, Австрії, Німеччини, Словаччини, Росії. Пивовари отримали рідкісну можливість поспілкуватися і, звичайно, спробувати пиво кращих виробників України.

Організатори висловили величезну подяку готелю «Братислава» - за допомогу в організації та комфортний прийом!

Завжди з радістю чекаємо Вас в готельному комплексі «Братислава»!

© Готель Братислава вул. А. Малишка 1, Київ, 02192, Україна | Тел.: +38 (044) 537 39 79, +38 (044) 537 39 81 | Email: bratislava@bratislava.com.ua